About Us


Dekor- tasarım alanında mesleki tecrübeleri ve birikimleriyle hizmet vermeye başlayan Zarenn, kaliteli, çağdaş, en tarz ürünleri son mobilya trendlerine uygun bir şekilde müşterilerine sunmayı hedef alır.
Sektöre girdiği ilk günden beri başarı merdivenlerini tırmanmayı başaran markamız, müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Oluşturduğu alt yapısı ile müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden, üretimden tüketiciye kadar geçen süreçte güvenilirliği temele alır.
İleri dönük tek gayemiz yaşam alanlarınızda modern, fonksiyonel, ekonomik ve evinizin dekor ihtiyaçlarını karşılayacak rahat ürünleri üretmek ve amaçlarımız doğrultusunda üretim yapmaktır.

VİZYON
Zarenn; Türkiye ve dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini en önde tutmayı, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı hedefler. Uluslararası alanda saygın ve lider marka olma yolunda çalışmalar yapar.


MİSYON
Zarenn; doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Etkin insan kaynakları politikaları geliştirip sonuç odaklı, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir marka olmayı hedef alır.

- Doğa dostu
- Tüm hava koşullarına dayanıklı
- Kolay yıkama ve temizlik imkanı
- Geri dönüştürülebilir malzeme