CNR IMOB 2019

CNR iMOB 2019 Mersin Mobilya Fuarı 20-28 Nisan 2019 Mersin (HALL - 2)  

CNREXPO

Tüm Misafirlerimizi Standımıza Bekleriz

Mersin’de düzenlenen CNR İMOB MERSİN Mobilya Fuarına bizde katılıyoruz!

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, Türk mobilya sektörünü, 20-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi’nde bir araya getiriyor. 

Mobilya endüstrisinin en büyük buluşması olan fuar,  T.C. Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi (MBB), Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (Mersin ESOB), Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve KOSGEB destekleriyle düzenleniyor.

Mobilya sektörünün önemli kuruluşlarının katılacağı fuara CC Holding iştiraklerinden olan firmamız Zarenn Swing’de ( www.zarenn.com ) katılıyor. Fuar boyunca ziyarete açık olan markamız, daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya için Yeşil Gelecek Platformuna bağışta bulunarak Zarenn Swing adına ağaç dikimi gerçekleştirdi. 

Birbirinden farklı ve modern tasarımlarımız ile, kapılarını 20 Nisan tarihinde açan fuarda sizleri Hall 2 de bekliyor olacağız